Ponuka pre developerov

Zdielať

Rýchly rast objemu aktivít viedol k vytvoreniu biznis modelu postaveného na realizácii projektov prostredníctvom špecializovaných dcérskych spoločností, čím došlo k transformácii našej spoločnosti. Na základe tohto sme sa rozhodli svoje skúsenosti z realitného a finančného trhu aplikovať aj do vlastnej výstavby projektov. V rámci výstavby rezidenčných objektov zastrešujeme celý proces počnúc projektovou prípravou, cez inžiniersku činnosť, stavebný manažment až po marketing a predaj.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY PRE DEVELOPEROV

Developérskym spoločnostiam a stavebným firmám na celom Slovensku ponúkame komplexné realitné služby s predajom projektov bytových domov, rezidenčných domov, vila domov, stavebných pozemkov, komerčných priestorov a podobne. Obráťte sa na skutočných profesionálov.

PRIEBEH

Vy sa postaráte o realizáciu a my o všetko ostatné. Marketingovo zastrešíme spropagovanie vášho projektu v danej lokalite, prezentáciu na inzertných realitných portáloch (aj na takých, o ktorých ste ani netušili) a vonkajšej reklame... Nájdeme vám klienta, vypracujeme zmluvy garantované profesionálnymi právnikmi a dohliadneme na bezproblémový prevod a odovzdanie nehnuteľnosti. Všetko máte pod jednou strechou.

  • Zanalyzujeme projekt, aktuálne ceny nehnuteľností v danej lokalite a výhodnosť vzájomnej spolupráce.
  • Navrhneme vám rôzne možnosti s marketingovými stratégiami a službami v závislosti od výšky provízie.
  • Umiestnime nehnuteľnosti na webové portály, náš web, prípadne vytvoríme vlastnú stránku projektu.
  • Letáky, billboardy, citylighty, reklama na autobusoch... Všetko od návrhu až po realizáciu.
  • Dajte nám kľúče, o všetko sa postaráme tak, aby sme vás čo najmenej kontaktovali a zaťažovali.
  • Konečná fáza prevodu nehnuteľnosti, zmluvy vypracované právnikmi a hypotekárne služby.