O nás

Zdielať

Kto sme

Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá neváha investovať energiu do svojich klientov, pretože veríme, že poctivá práca je zárukou úspechu a spokojnosti obchodných partnerov.

Naša spoločnosť MARCO REAL,s.r.o. sa venuje sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja či prenájmu nehnuteľností a zároveň medzi naše činnosti patrí aj zabezpečenie financovania prostredníctvom vybavenia hypotekárnych či spotrebných úverov zmluvnými partnermi. K službám samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Viac o službách, ktoré poskytujeme, nájdete v sekcii Služby.

Marco real Trnava

Naším cieľom je poskytnúť

klientom kompletný servis týkajúci sa predaja, kúpy alebo prenájmu bytu, domu, chaty, pozemku, garáže či nebytových priestorov. K úspešnej realizácii zákazky potrebujeme Vašu ochotu k spolupráci a dôveru, aby sme mohli vyhovieť Vašim požiadavkám.

"Naša vízia je byť progresívnym partnerom pri riešení vašej kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti."

Pre našich zmluvných klientov pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti právnu ochranu a poradenstvo vykonáva pre našu spoločnosť JUDr. Veronika Štrbová so sídlom v Trnave, Športová 12. Ak ste sa už rozhodli predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, budeme radi, ak nás oslovíte a my Vám pomôžeme absolvovať celý proces bez stresov. Realitná kancelária MARCO REAL, s.r.o. je pripravená prejednať s Vami spôsoby ako predať alebo kúpiť nehnuteľnosť rýchlo a za najlepšiu cenu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Radosť z nového domova alebo spokojnosť z dobre predanej nehnuteľnosti je pre nás tou najlepšou odmenou.