3-izbová NOVOSTAVBA RD v krásnom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec, výmera 165 m2, pozemok 817 m2, vhodný aj na chalupárčenie

Trnava / Lošonec

Transakcia
Predaj
Kategória
Rodinné domy
Okres / obec
Trnava / Lošonec
Ulica
Rok výstavby
Rok poslednej rekonštrukcie
Úžitková plocha
165 m2
Zastavaná plocha
m2
Pozemok
817 m2
Stav
Novostavba

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. RD v obci Lošonec v krásnom prostredí Malých Karpát, s úžitkovou plochou cca 165 m2, zastavaná plocha 192 m2, výmera pozemku 817 m2.

Jedná sa o samostatne stojacu 15- ročnú novostavbu. Dispozične pozostáva: zo
... vstupnej chodby, samostatného WC, komory, priestrannej obývacej izby s krbovými kachlami prepojenej s kuchyňou a výstupom na terasu, 2 spálne, z toho jedná má vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom a WC, ďalšiu kúpelňu s vaňou a technická miestnosť.

Domček je napojený na elektriku, obecný vodovod, na záhrade je studňa a disponuje žumpou. Súčasťou domu je aj garáž o výmere 26 m2. Parkovanie možné aj pred domom 2-3 autá. Na pozemku sa nachádzajú pekne zrekonštruované hospodárske budovy o výmere 141 m2 zastavanej plochy, využívané napr. aj ako letná kuchyňa, miestnosť na uskladnenie náradia. Domček poskytuje maximálne súkromie. Záhradka je rozdelená na okrasnú, relaxačnú časť a úžitkovú časť.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk alebo rýchlejšie prostredníctvom aplikácii viber a whatsapp.

viac informácií schovať

Doplňujúce informácie