Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

NOVOSTAVBA 4-izb. RD typ bungalov, v obci BUČANY, úžitková plocha 112 m2, pozemok o výmere 649 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Bučany
Úžitková plocha: 112m2 (0x0)
Plocha pozemku: 649
Druh využitia:
Počet izieb: 4i
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 1
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Áno
Ostatné: Plyn, Voda, Elektrina, Možnosť HÚ
 
Ponúkame Vám na predaj priestrannú 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v obci Bučany, kúsok od Trnavy, úžitková plocha 112 m2, zastavaná plocha 184 m2, pozemok 649 m2 (plocha pozemku 555 m2 + 94 m2 podiel na prístupovej ceste).

Rodinný dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dennú časť tvorí kuchyňa s komorou, jedáleň, obývacia izba, samostatné WC a technická miestnosť. Nočnú časť tvorí spálňa rodičov, dve izby a dve kúpeľne. Z jedálne, obývacej izby a zo všetkých izieb je výstup na krytú terasu.

Jedná sa o 4-izbový samostatne stojaci RD, postavený z tehly Porotherm hr.38 cm, v celom dome sú 6 komorové izolačné plastové okná a dvere, vonkajšie a vnútorné parapety, strecha Bramac MAX 7, zateplenie podláh, stropu (400 mm tepelná izolácia) a obvodových vonkajších stien domu 140-160 mm, v celom dome je podlahové kúrenie+ predpríprava na krb, príprava na bezpečnostný systém. V cene je taktiež kompletná elektroinštalácia vrátane televízneho, telefónneho a PC rozvodu, domový vrátnik, zhotovenie omietok, sádrokartónových stropov, poterov, základný náter stien, všetky revízie a certifikáty, oplotenie pozemku pogumovaným pletivom, chodník k domu vyložený zámkovou dlažbou, vonkajšia fasáda. Všetky IS k dispozícii.

CENA DOMU je za HOLODOM.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk

Späť