MARCO Real
Marco Real s.r.o.
Hlavná 20, 927 01  Trnava

Investičná príležitosť


PREDAJ - PENZIÓN KONIAREŇ v rekreačnej oblasti Jahodník v oblasti Malých Karpát

Objekty pre obchod a služby / Predaj
Trnava / Smolenice
Úžitková plocha: 200m2 (0x0)
Plocha pozemku: 0
Druh využitia:
Počet izieb: 5i+
Počet miestností: 10
Počet podlaží: 2
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Nie
Ostatné: Plyn, Parkovanie, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Internet
 
Ponúkame na predaj veľmi dobre zabehnutý Penzión Koniareň s reštauráciou, ktorý je umiestnený v rekreačnej oblasti Jahodník v obklopení lesov Malých Karpát. Centrum obce Smolenice je od penziónu vzdialené necelé 3 km, od Trnavy vzdialený 20 km. Ubytovacie priestory sa nachádzajú na poschodí objektu. K dispozícii sú troj-lôžkové izby a jeden apartmán. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchou. Vo vybavení izieb nájdete aj televízor s plochou obrazovkou.

Reštaurácia na prízemí je vhodným miestom pre oslavy a školenia. V jej útulnom prostredí si vychutnáte domácu kuchyňu a miestne špeciality, počas teplých dní aj na letnej terase.
Priestor reštaurácie je rozdelený na dve časti s kapacitami 50 a 30 miest. Jej súčasťou je aj bar. K dispozícii je WiFi pripojenie na internet a prezentačná technika. Vo dvore sa môžu deti zabaviť na detskom ihrisku s hojdačkami a pieskoviskom.

Okolitá príroda pohoria Malé Karpaty je veľkým lákadlom pre peších a cykloturistov. V okolí je možnosť zavítať k vodným nádržiam Boleráz a Buková. K jaskyni Driny sa pešou chôdzou dostanete za 20 minút. Na okraji Smoleníc sa nachádza Smolenický zámok alebo je možnosť navštíviť Hrad Červený Kameň.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk

PREDAJ - PENZIÓN KONIAREŇ v rekreačnej oblasti Jahodník v oblasti Malých Karpát


Foto 1:
Náhľad 1:
Foto 2:
Náhľad 2:
Foto 3:
Náhľad 3:
Foto 4:
Náhľad 4:

Späť