Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

4-izbový RD vo Vajslovej doline v Trnave, pozemok 874 m2, pôvodný, zachovalý stav, rýchly prístup na diaľnicu

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Trnava
Úžitková plocha: 160m2 (0x16)
Plocha pozemku: 874
Druh využitia: Trvalé bývanie
Počet izieb: 4i
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 2
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Nie
Ostatné: Balkón, Pivnica, Plyn, Garáž, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Možnosť HÚ
 
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. RD v Trnave vo Vajslovej doline s výborným, rýchlym prístupom na diaľnicu, s úžitkovou plochou cca 160 m2, zastavaná plocha 120 m2, výmera pozemku 874 m2, šírka pozemku 16 m.

Dispozične pozostáva: zo vstupnej chodby, menšej izby s krbom, obývacej izby, kuchyne, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC, zo vstupnej chodby je vstup na povalu a do pivnice. Na povale je k dispozícii ďalšia izba s balkónom a taktiež sa tam dajú dorobiť ďalšie obytné izby. Polovička domu je podpivničená. K domu prislúcha aj bývalá garáž a hospodárska budova.

Domček je v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, vhodný aj na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Všetky inžinierske siete: elektrika, voda, plyn a kanalizácia. Kúrenie domu je zabezpečené radiátormi s plynovým kotlom. Parkovanie možné vo dvore alebo pred domom.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk alebo rýchlejšie prostredníctvom aplikácii viber a whatsapp.

Späť