Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

PREDANÝ!!! 4-izbový RD vo výbornej lokalite v Trnave vo Vajslovej doline, pozemok 350 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Trnava
Úžitková plocha: 138m2 (0x0)
Plocha pozemku: 350
Druh využitia: Trvalé bývanie
Počet izieb: 4i
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 2
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Nie
Ostatné: Pivnica, Plyn, Garáž, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Internet, Možnosť HÚ, Zariadenie
 
Ponúkame Vám na predaj šikovný 4-izbový RD v Trnave vo Vajslovej doline, výmera domu 138 m2, situovaný na pozemku o výmere 350 m2.

Jedná sa o samostatne stojaci RD, skoro celopodpivničený s jedným nadzemným podlažím, domček prešiel v priebehu 5 rokov rozsiahlou rekonštrukciou. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou na D1.

Dom pozostáva z 2 podlaží: 1.NP o výmere 138 m2, pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, kuchyne, komory, priestrannej obývacej izby s krbom, veľkej spálne, dvoch detských izieb, pracovne, miestnosti s výstupom na povalu a kúpeľne s WC
2.PP o výmere 108 m2, pozostáva z letnej kuchyne, kúpeľne, WC, veľkej spoločenskej miestnosti s krbom a ďalších 3 izieb.

RD prešiel rozsiahlou rekonštrukciou ( plastové okná, plávajúce podlahy v izbách, kompletná rekonštrukcia kuchyne, v obývačke je k dispozícii krb, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC). Strecha menená cca pred 10 rokmi. Na pozemku sa nachádza aj prístrešok na prípadné posedenie a grilovanie, bazén, garáž, parkovanie je možné vo dvore pre 2-3 autá za posuvnou bránou. Vstup na pozemok je z dvoch strán, pivničné priestory je možné prenajímať alebo využívať na podnikanie.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk

Späť