Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

REZERVOVANÝ!!!3-izbový RD Trnava miestna časť Modranka na Seredskej ul., pozemok 734 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Trnava
Úžitková plocha: 130m2 (0x0)
Plocha pozemku: 734
Druh využitia:
Počet izieb: 3i
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 0
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material:
Novostavba: Nie
Ostatné: Pivnica, Plyn, Parkovanie, Klimatizácia, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Internet, Možnosť HÚ
 
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3-izb. RD V Trnave časť Modranka, úžitková plocha domu cca 130 m2, zastavaná plocha 175 m2, pozemok o výmere 734 m2. Možnosť dorobenia ďalšej obytnej izby, nakoľko sú k dispozícii ďalšie voľné miestnosti.

Dispozičné riešenie:
vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, detská izba, pracovňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a s WC, spálňa, šatník, kúpeľňa s vaňou a s WC, práčovňa, z práčovne je vstup do letnej kuchynky a komory a vstup aj do záhrady.

Jedná sa o samostatne stojaci rodinný domček postavený z pálenej tehly, kompletne zrekonštruovaný (vymenené plastové okná, vchodové dvere, zateplený, nová strecha, menené rozvody elektriky, vody, kanalizácie, robené stierky a maľovka, menené obklady, dlažba a sanita, plávajúca podlaha v izbách, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, interiérové dvere a zárubne, klimatizácia). Na pozemku je k dispozícii altánok s vonkajším krbom a bazénom. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Parkovanie je možné aj vo dvore pre viac áut a aj pred domom.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme (znalecký posudok k úveru zdarma).

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk alebo rýchlejšie prostredníctvom aplikácii viber a whatsapp.

Späť