Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

Dvojgeneračný RD v obci Šúrovce len 12 km od Trnavy, pozemok 921 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Šúrovce
Úžitková plocha: 234m2 (0x0)
Plocha pozemku: 921
Druh využitia:
Počet izieb: 5i+
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 0
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Nie
Ostatné: Plyn, Parkovanie, Klimatizácia, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Možnosť HÚ, Zariadenie
 
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný RD v obci Šúrovce len 12 km od Trnavy, mimo hlavnej cesty, v tichej uličke, úžitková plocha domu 234 m2, pozemok o výmere 921 m2.

Dom je rozdelený na dve samostatné bytové jednotky. Prvá bytová jednotka pozostáva na prízemí: vstupná chodba, obývačka spojená s jedálňou, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na poschodí: veľká herňa s klimatizáciou, saunovacia izba, spálňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Vykurovanie je realizované buď krbom alebo plynovým kotlom.
Druhá bytová jednotka: 2 izbičky, obývacia izba prepojená s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, komora. Vykurovanie je realizované buď krbom alebo elektrickými konvektormi.

Jedná sa o novostavbu - kolaudovanú v roku 2009, postavená z tehly, v celom dome sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou. Domček je napojený na obecný vodovod, studňa, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, septik, pred domom kanalizácia. Mesačné náklady sú celkovo cca 120,-Eur.

Možnosť kúpenia aj samostatného pozemku v zadnej časti záhrady o výmere 1000 m2 za cenu: 49.000,- Eur.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme (znalecký posudok k úveru zdarma).

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk alebo rýchlejšie prostredníctvom aplikácii viber a whatsapp

Späť