Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

Dvojgeneračný RD v Trnave vo výbornej tichej lokalite Kopánka, pozemok 588 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Trnava
Úžitková plocha: 300m2 (0x0)
Plocha pozemku: 588
Druh využitia:
Počet izieb: 5i+
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 3
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material: Tehla
Novostavba: Nie
Ostatné: Balkón, Pivnica, Plyn, Garáž, Parkovanie, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Možnosť HÚ
 
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný 6-izbový RD v Trnave vo výbornej tichej lokalite na Kopánke, mimo hlavnej cesty, úžitková plocha domu 300 m2, pozemok o výmere 588 m2.

Dispozičné riešenie RD - pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia.
1.podlažie - vstupná chodba, kuchyňa, 2 spálne, obývacia izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné Wc.
2.podlažie - vstupná chodba, kuchyňa, 2 spálne, obývacia izba s výstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou a samostatné Wc. Toto podlažie je v pôvodnom, zachovalom stave, okná-plastové.
Podzemné podlažie (pivnice), kde je k dispozícii niekoľko priestranných miestností, miestnosť na posedenie pri krbe, práčovňa.

Celé prvé podlažie prešlo rekonštrukciou (plastové okná, plávajúca podlaha v izbách, dlažba na chodbe, v kuchyni a v kúpeľni, menená kuchynská linka. Všetky inžinierske siete sú k dispozícii. K domu prislúcha samostatne stojaca garáž pre jedno auto, parkovanie možné vo dvore aj pred domom. Na pozemku sa nachádza aj bazén pre deti.

Financovanie domu je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme (znalecký posudok k úveru zdarma).

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk alebo rýchlejšie prostredníctvom aplikácii viber a whatsapp

Späť