Kriteriálne vyhľadávanie
9. mája 15, Trnava
Typ:
Transakcia:
Kraj:
Okres:
Cena:od do

5-izbový RD v obci MAJCICHOV, len 10 km od Trnavy, kompletná rekonštrukcia, pozemok 867 m2

Objekty pre bývanie a rekreáciu / Predaj
Trnava / Majcichov
Úžitková plocha: 154m2 (0x0)
Plocha pozemku: 867
Druh využitia:
Počet izieb: 5i+
Počet miestností: 0
Počet podlaží: 0
Poschodie 0
Forma vlastníctva: Osobné
Material:
Novostavba: Nie
Ostatné: Balkón, Pivnica, Plyn, Parkovanie, Voda, Elektrina, Kanalizácia, Možnosť HÚ
 
Ponúkame Vám na predaj 5-izbový RD v obci Majcichov, len 10 km od Trnavy, plocha domu 154 m2, rozprestiera sa na pozemku o výmere 867 m2.

Jedná sa o dvojpodlažný RD, na ktorom prebehla kompletná rekonštrukcia so zachovaním pôvodného štýlu s použitím nadštandardných materiálov. Domček pozostáva na I.podlaží: z predsiene, z ktorej sa vchádza do hosťovskej izby (16m2), kúpeľne s WC a sprchovacím kútom a do kuchyne s jedálňou vybavenou veľkou murovanou linkou so zabudovanými spotrebičmi( umývačka, varná doska, el. rúra, práčka, mikrovlná rúra), ďalej z obývacej izby (29 m2) s krbovou vložkou (s rozvodom horúceho vzduchu do podkrovia). Z obývačky je vstup na zastrešenú terasu(15 m2) so záhradným krbom.
II. podlažie pozostáva: zo šatníka, z 2 detských izieb, spálne s balkónom a z veľkej kúpeľne, kde je 2 m vaňa, 2 x umývadlo, WC a bidet.

V dome je podlahové kúrenie s el. ohrevom v kúpeľniach, centrálne vysávanie, vlastná čistička, cirkulácia teplej vody, 2x satelit, internet. V dome je aj malá pivnica, na pozemku vlastná studňa (24 m) s čerpaním a rozvodom vody po pozemku, detské ihrisko, okrasná záhrada, úžitková záhrada s mladými rodiacimi ovoc. stromami, ohrada pre psa, záhradné ohnisko, dreváreň. Na konci pozemku je veľká garáž so zateplenou dielňou (70 m2) a skladovými priestormi. Dielňa je vybavená montážnou jamou, el. rozvodom 220/380, rozvodom stlačeného vzduchu, prívodom vody a plynu. Parkovanie pred domom je vybudované pre 3 autá.

V prípade záujmu kontaktujte: ING.ALENA ŠKVARENINOVÁ 0907/157 325 alebo alena.skvareninova@marcoreal.sk

Späť