MARCO Real
Marco Real s.r.o.
Hlavná 20, 927 01  Trnava

Profil spoločnosti'


Sme mladá dynamická spoločnosť, ktorá neváha investovať energiu do svojich klientov, pretože veríme, že poctivá práca je zárukou úspechu a spokojnosti obchodných partnerov.

Naša spoločnosť MARCO REAL,s.r.o. sa venuje sprostredkovateľskej činnosti v oblasti predaja či prenájmu nehnuteľností a zároveň medzi naše činnosti patrí aj zabezpečenie financovania prostredníctvom vybavenia hypotekárnych či spotrebných úverov zmluvnými partnermi. K službám samozrejme poskytujeme aj široké právne a finančné poradenstvo v oblasti realít. Viac o službách, ktoré poskytujeme, nájdete v sekcii Služby.

Naším cieľom je poskytnúť klientom kompletný servis týkajúci sa predaja, kúpy alebo prenájmu bytu, domu, chaty, pozemku, garáže či nebytových priestorov. K úspešnej realizácii zákazky potrebujeme Vašu ochotu k spolupráci a dôveru, aby sme mohli vyhovieť  Vašim požiadavkám.
Pre našich zmluvných klientov pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti právnu ochranu a poradenstvo vykonáva pre našu spoločnosť JUDr. Veronika Štrbová so sídlom v Trnave, Športová 12. Ak ste sa už rozhodli predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, budeme radi, ak nás oslovíte a my Vám pomôžeme absolvovať celý proces bez stresov. Realitná kancelária MARCO REAL, s.r.o. je pripravená prejednať s Vami spôsoby ako predať alebo kúpiť nehnuteľnosť rýchlo a za najlepšiu cenu. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
'